Discussion:
Wici !
(Wiadomość utworzona zbyt dawno temu. Odpowiedź niemożliwa.)
narciasz
2017-05-19 10:57:42 UTC
Permalink
Raw Message
W czasach wojen, terroru, totalnych kłamstw i morderczej, bezwzględnej żądzy niszczenia chrześcijaństwa nie pozwólmy się sterroryzować ani podstępnie szantażować zabójczym, fałszywym miłosierdziem!
Mamy obowiązek obrony Krzyża, a nie Półksiężyca. Oraz Polaków – gdziekolwiek są. Jest chrześcijański porządek miłosierdzia. Ktokolwiek naciska na polskie władze, by przyjmowały w Polsce choćby i „małe grupy” muzułmanów, i to WBREW stanowczej woli Polaków, wbrew ich uzasadnionym obawom i zwykłemu strachowi – SZKODZI Polakom, szkodzi polskiemu rządowi.
Polacy zaś, w czasie agresywnej inwazji islamskiej na Europę mają też swe religijne obowiązki obrony Wiary.
Polacy nie mogą pozwolić, by islamscy przybysze – w krótszej lub dalszej perspektywie – obalili polskie władze, jedną z ostatnich ostoi europejskiego katolicyzmu.
 
Dziś, w XXI wieku, chrześcijanie są bardzo prześladowani, ale ta walka z chrześcijaństwem trwa od wieków. Doprowadziło to do coraz mocniejszej dyskryminacji chrześcijan i do ataków na nich, a tworzone prawo coraz częściej uderzało i nadal uderza w chrześcijaństwo. Próbuje się też likwidować klauzulę sumienia, a dotyczy to nawet kapłanów, którym – w imię obowiązującego prawa – nakazuje się udzielać ślubu parom homoseksualnym.
Z kolei ośrodki adopcyjne nie mogą odmawiać takim parom adopcji dziecka. W Polsce wciąż jeszcze sytuacja nie jest zła, ale musimy chronić to, co mamy, i bronić ważnych dla nas wartości. I nie chodzi o pójście na kompromis, bo tym, którzy stoją po przeciwnej stronie, chodzi o wyeliminowanie chrześcijaństwa z życia społecznego. Dlatego właśnie nie wolno nam zmiękczać zasad wiary, bo wtedy przegramy.
 
Neomaterialistyczna i zarazem neomarksistowska wizja świata z jej genderyzmem i „ruchami” czy „partiami zielonych” jako być może najniebezpieczniejszymi odmianami wojującego neokomunizmu światowego oraz pozostałymi ideologiami: ateizmu, panteizmu, neopozytywizmu, naturalizmu, postmodernizmu, nihilizmu, satanizmu czy liberalizmu sprawiają w dobie obecnej globalnej rewolucji kulturowej, iż najpierw odrzuconą zostaje biblijno-naukowa prawda o istnieniu Boskiego i zarazem Osobowego (Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty) Stwórcy kosmosu w całej jego strukturze ontycznej duchowo-materialnej.
Amen.
V.L.Pinkley
2017-05-19 12:27:39 UTC
Permalink
Raw Message
https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/posts/1504868702918846


Co ci się stało? Jutu żydożercą, narciasz propisoski.

Co ta ściepa z ludźmi robi.

Loading...